Учитель – це наша совість, взірець у житті єдиний.

Без нього життєва повість не пишеться у людини.

/Files/images/Новый рисунок (22).png

Цвік Геннадій Валерійович

Вчитель історії.

Освіта: вища.

Стаж роботи: років.

Категорія: вища.

Сформувати відповідний світогляд у сучасних умовах життя людства дуже складно. Тому необхідно оволодівати знаннями з історії, психології та новими філософськими течіями. Саме такою людиною — ерудованою, врівноваженою, є вчитель нашої школи Геннадій Валерійович.

Вимогливість учителя до учнів поєднується з гуманним, демократичним ставленням до кожного. Таке виконання своїх професійних обов’язків забезпечує високу результативність та якість роботи. Переважна більшість його учнів мають оцінки високого та достатнього рівня навчальних досягнень, успішно виступають на ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.


/Files/Новый рисунок (24).png

Пивоваренко Надія Олександрівна

Вчитель зарубіжної літератури.

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія: вища. Вчитель – методист.

Є в гімназії вчитель, про яку можна сказати: вчитель від Бога, мудра, працюючи з якою мудріють і колеги, і діти.. Це Надія Олександрівна Пивоваренко. Майстерність її полягає в найпростішому-людяність, доброта і щирість.

Надія Олександрівна – дійсно вчитель за покликанням, все що вона робить – від чистого серця, від душі.

Тому уроки зарубіжної літератури, які викладає надія Олександрівна – це уроки життя, про які не написано в жодному підручнику.

Уроки, які проводить Надія Олександрівна діти люблять тому, що вони цікаві та повчальні, вони ніколи не залишають серце байдужим. Вчителька повчає дітей, що в світі є не лише потрібне, корисне, а й цікаве та красиве.

Її завжди приємно слухати. Надія Олександрівна вміє вибирати зі скарбниці мови саме ті слова, що необхідні, щоб знайти шлях до серця дитини, викликати хвилю емоцій у неї. Її слова ніколи не залишаються порожніми звуками. Розмова з цією вчителькою викликає власні думки, переживання, спонукання до активної діяльності.

Надія Олександрівна ніколи не залишить дитину в біді, завжди допоможе і розрадить, підкаже правильний шлях розв’язання проблеми. Тому для учнів нашої школи вона стала такою ж дорогою людиною, як і мама.

/Files/Новый рисунок (26).png

Лісовська Людмила Андріївна

Вчитель зарубіжної літератури.

Освіта: вища.

Стаж роботи: 30 років.

Категорія: вища. Старший вчитель.

Людмила Андріївна - вчитель, який повністю віддавався і віддається праці педагога. В своїй роботі вміло і доцільно використовує різні методи та прийоми викладання. Коли пояснює новий матеріал, то всі замовкають і з цікавістю прислухаються до кожного її слова, спостерігають за кожним її жестом. Пояснюючи новий матеріал вона робить так, що учень забуває про все позаурочне і повністю вливається в процес навчання.

Чудова людина, як жінка, ніжна, поетична, не стороння романтичної мрійливості.

Має гарні здобутки в праці, користується повагою з боку підлеглих, батьків, понад усе любить дітей, які відповідають взаємністю.

/Files/Новый рисунок (25).png

Біляга Валентина Леонідівна

Вчитель української мови та літератури.

Освіта: вища.

Стаж роботи: 30 років.

Категорія: вища. Вчитель – методист.

Вона дуже освітчена людина і з нею завжди приємно поговорити, розмова буде підтримана на різні теми. Валентина Леонідівна дуже добра і безкорислива. Вона завжди готова поділитися своїми ідеями, надбаннями, порадами.
Як жінка вона дуже приваблива - маленька, тендітна, ніби ангел, який зійшов з небес. Встигає за розвитком часу, вміло використовує сучасні технології в учительській праці й повсякденному житті. Вона змогла б запросто влитися між сучасну молодь, а ті, хто з нею не знайомий, цього не замітили б і прийняли б за свою ровесницю.

У гімназії колеги та учні вважають її майстром педагогічної справи. Усі її уроки мають практичне спрямування, вона акцентує увагу гімназистів на головних поняттях, формує знання учнів з урахуванням їх інтересів. Валентина Леонідівна чітко знає, чого вона хоче і як цього добитися від дітей. До вивчення навчальних тем підходить творчо, по-новому, не забуваючи, що відоме вчителям і повторюване ними з року в рік, учень відкриває для себе вперше. Її поважають, до її думки прислухаються, саме вона навчає дітей самостійно бачити хороше в житті. У Валентини Леонідівни слово з ділом не розходиться. Це справжній вчитель, яка є яскравим прикладом надзвичайних досягнень звичайної людини, бо все своє життя з любов’ю «серце віддає дітям».

/Files/Новый рисунок (27).png

Кучерина Інна Всеволодівна

Вчитель української мови та літератури

Освіта: вища.

Стаж роботи: 30 років.

Категорія: вища. Вчитель – методист.

Це людина гарної вдачі, яка прекрасно володіє своїм предметом, вміє захопити ним учнів. її уроки цікаві і хочеться, щоб вони тривали довго-довго. Інна Всеволодівна чудово декламує вірші. Разом з тим вона тактовна у поведінці з учнями. Коли потрібно, похвалить, а якщо учень правильно себе поводить, то дасть прочухана, не ображаючи при цьому його гідність. Часто на уроках вона наводить такі приклади з життя, що змушують учнів бути добрішими і милосерднішими до людей.

Учні, яких вона навчає, з року в рік являються переможцями міжнародного конкурсу ім.Яцика, районних та обласних олімпіад. Нагороджена грамотами районного та обласного управлінь освіти. Вчителька являється автором методичних розробок «Збірник креативних вправ з української мови» та «У світ творчості».

/Files/Новый рисунок (29).png

Руденко Наталія Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Освіта: вища.

Стаж роботи: 25 років.

Категорія: вища.

Наталія Миколаївна — суворий і справедливий учитель. Вона не любить, коли хтось не зробив домашнього завдання або погано відповідає. її темні очі тоді ще більше темнішають, обличчя стає здивованим і суворим. Наталія Миколаївна ніколи не кричить, вона взагалі не підвищує голосу. Проте навіть її тихе зауваження викликає сором і відчуття провини. Але яка буває у неї лагідна і весела усмішка, коли вона слухає гарні відповіді своїх учнів на уроках! У цей час її очі світлішають, вона тихо посміхається і хитає головою, наче погоджуючись із словами учня. Найбільше подобається учням, коли вчителька пояснює новий матеріал. Тоді клас завмирає, слухаючи тихий, неквапливий голос вчительки. Її цікава, яскрава розповідь допомагає учням краще зрозуміти прочитані твори.

/Files/Новый рисунок (30).png

Мельник Ольга Миколаївна

Вчитель української мови та літератури, основ здоров’я

Освіта: вища.

Стаж роботи: 40 років.

Категорія: вища.

/Files/images/16.png

Ольга Миколаївна – справедлива, розумна та емоційно наснажена людина, яка завжди прагне примножувати добро, тобто віддавати людям свою ласку, тепло. Викладаючи українську мову та літературу протягом багатьох років, вона зуміла виростити не одне покоління учнів, відданих Україні.

Ольга Миколаївна Мельник - вчителька української мови і літератури, відома не тільки в гімназії, а й у районі. Ольга Миколаївна читає оригінальні твори давніх та сучасних авторів, але найбільше вона цінує народне мистецтво. Ця вчителька - щира й проста людина, справжня християнка. Немало часу вона проводить у бесідах з людьми, а тим, хто потребує допомоги, завжди дає добру й щиру пораду. Людям, які зазнали лиха чи горя, Ольга Миколаївна віддає останнє, що має, ніколи не шкодуючи про надану допомогу. І друзів вона вибирає не за майновими або соціальними ознаками, а за душею та серцем, щирим і добрим.


/Files/Новый рисунок (31).png

Дейнеко Олена Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

Освіта: вища.

Стаж роботи: 22 роки.

Категорія: вища.

Професія вчителя – дуже важка і відповідальна. Адже в його руках майбутнє нашої держави. Як це благородно – давати іншим знання, бути порадником і взірцем. Звичайно, далеко не кожний може стати справжнім учителем. Для цього потрібно багато працювати, займатися самоосвітою, щоб уроки стали цікавими та корисними. Олена Миколаївна викладає українську мову і літературу. Вчителька цікаво проводить урок, доступно пояснює зміст правил або творів українських письменників. А також учням вона подобається тим, що має виражене почуття гумору, але іноді вона буває суворою. Олена Миколаївна справедливо оцінює учнів.

Волощук Світлана Василівна

Вчитель української мови та літератури

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія: вища. Старший вчитель.

У Світлани Василівни добрі й лагідні очі, гарна усмішка, чудовий смак.

Уроки вчительки продумані, методично завершені, насинені навчальним матеріалом, змістовні, цікаві. Використовує досягнення методики та психології, досвід кращих вчителів міста. Навчальний процес організовує так, щоб з перших уроків роз­вивати природну допитливість, кмітливість, цікавість, спостереж­ливість дітей і спрямовувати їх на сприймання програмового матеріалу.

Кiлькiсть переглядiв: 494

Коментарi