/Files/images/Новый рисунок (12).pngХохлова Світлана Володимирівна

Вчитель фізики.

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія: вища.

Цей вчитель до глибин душі

Своєї ласки не ховає.

Найкращий вчитель з вчителів,

Вона про це, мабуть, не знає.

Це гарна, розумна, лагідна, стримана вчителька. Вона любить своїх гомінливих, не завжди слухняних учнів. Основне в її методиці — навчати і навчити. Вона не залякує, вона не підвищує голосу. ЇЇ заняття відзначаються логічною завершеністю, умотивованістю, оптимальністю вибору форм і методів роботи.

/Files/images/ТАН.jpgНовіченко Тетяна Анатоліївна

Вчитель математики.

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія: вища. Старший вчитель.

Тетяна Анатоліївна ерудована, з високою духовною культурою, емоційна, але врівноважена, викладач математики з творчим підходом до справи виховання і навчання. Тетяна Анатоліївна – справедлива, розумна та емоційно наснажена людина, яка завжди прагне примножувати добро, тобто віддавати людям свою ласку, тепло. Викладаючи математику протягом багатьох років, вона зуміла виростити не одне покоління учнів, відданих Україні. Навіть найважчі завдання, завдяки її особливому підходу до справи, вона зробила звичайною для дітей творчою працею.

/Files/images/1.png

Новіцький Андрій Вікторович

Вчитель інформатики та математики.

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія:

Складна робота вчителя, в його праці потрібне гаряче серце. Він - вчитель без претензії на владу, друг без панібратства, порадник без нотацій, вишка, куди піднімає свого вихованця, щоб разом озирнути світ дитячими очима, розміркувати по-дорослому. Якої поваги гідна людина, що вміщує в собі душу дитини, підлітка і юнака! Саме так розпочав свою педагогічну діяльність Андрій Вікторович.

/Files/images/Новый рисунок (16).png

Бойко Тамара Анатоліївна

Вчитель географії

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія: вища. Вчитель – методист.

Коли вчитель вручав мені глобус оцей,

Хоч чогось і не знав я, та старанно вчився,

Не холодний картон притискав до грудей –

Цілий всесвіт, що в глобусі тому містився.

Расул Гамзатов

Багато випускників, яких вчила Тамара Анатоліївна, можуть повторити слова відомого поета.

Це тонкий психолог і прекрасний педагог. Її поява завжди супроводжується чарівною посмішкою. Вона вміє все: і вдало пожартувати, і підбадьорити напередодні контрольної, і зрозуміло пояснити важку тему. Сама вона, здається, розповсюджує світлу енергію, доброту, тепло. Коли ти не зрозумів якусь тему, обов’язково пояснить знову, хоч у неї не так багато вільного часу. Тамара Анатоліївна ніколи сліпо не йде за програмою, часто робить цікаві відступи. Коли вона пояснює нову тему, обов’язково розповідає з гумором, що допоможе краще запам’ятати матеріал. У кожній дитині вона бачить насамперед людину, а потім — учня.

/Files/images/Новый рисунок (17).png

Новицька Галина Миколаївна

Вчитель біології.

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія: вища. Вчитель – методист.

Правду кажуть: учителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно - це не тільки Божий дар, а й дуже наполеглива та відпові­дальна праця. І серце, віддане дітям. Галина Миколаївна - це взірець істинного педагога. Педагога, який вчив не одне поко­ління дітей любити природу, подавав приклад високої моралі. Близько двох тисяч випуск­ників випустила у світ широкий Галина Миколаївна за 33 роки своєї вчительської праці. Кожного свого учня пам'ятає, пишається, бо для неї завжди було найважливішим прищепити своїм вихованцям кращі людські чесноти: доброту, милосердя, почуття справедливості.

/Files/images/Новый рисунок (18).png

Кузьменко Тетяна Григорівна

Вчитель хімії.

Освіта: вища.

Стаж роботи: 33 роки.

Категорія: вища. Вчитель – методист.

Тетяна Григорівна - знаючий, думаючий, досвідчений педагог. Вона не засиджується довго, готуючись до завтрашнього уроку. На безпосередню підготовку до уроку в неї йде дуже мало часу. Вона не пише довгих поурочних планів, і не може бути й мови про те, щоб записувати у план зміст фактичного матеріалу з даного уроку. Вона справді, готується до гарного уроку все життя. Її духовне життя — це постійне збагачення інтелекту. Вона ніколи не скаже: я вже нагромадила достатньо знань, їх вистачить мені на все життя. Знання — справа жива, вічно обновлювана. Воно старіє і вмирає, як старіє і вмирає людина.

/Files/images/Новый рисунок (19).png

Мельниченко Наталія Володимирівна

Вчитель біології.

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія: перша.

Наталія Миколаївна має ту душевну щирість і благородство, які найбільш імпонують людям, які її оточують. Прояв внутрішньої, духовної суті розкривається, насамперед, в її чуйному характері, що становить особливу, неповторну, індивідуальну рису цієї жінки. Діти цінують в Наталії Миколаївні її гарні вчинки, прагнення зробити добро іншим.

- Мені пощастило, що я маю таку класну вчительку. Хочу, щоб Наталія Миколаївна була завжди щасливою, щоб іскорки в її очах завжди зігрівали нас, - кажуть багато дітей.

/Files/images/DSC_3724.JPG

Новіцька Марина Юріївна

Вчитель математики. Освіта вища. Закінчила Національний педагогічний університет

ім. М.П.Драгоманова. Педагогічний стаж : 3 роки.

Марина Юріївна вірить : якщо запастися терпінням і проявити старання , то посіяне

насіння знання неодмінно дасть добрі сходи

/Files/images/Новый рисунок (20).png

Павлов Віктор Миколайович

Вчитель основ захисту Вітчизни та фізичного виховання.

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія: вища. Вчитель – методист.

Формуючи вміння і навички стройових прийомів, використовуючи як традиційні, так і інноваційні форми і методи організації навчально-виховного процесу, Віктор Миколайович зробив процес вивчення стройових прийомів цікавим, корисним, не обтяжливим, приємним для учнів, забезпечив умови для розвитку їх індивідуальних здібностей. Як результат роботи – наявність мотивації до самовдосконалення, вироблення інтересу до навчальної діяльності у значної частини школярів. Учні постійно приймають участь у змаганнях, Спартакіаді допризовної молоді. Вони активні і включаються у всі види шкільної і позашкільної діяльності, проявляють ініціативу, виявляють відповідальне ставлення до вивчення інших шкільних предметів.

/Files/images/Новый рисунок (21).png

Мосійчук Олександр Вікторович

Вчитель фізичного виховання.

Освіта: вища.

Стаж роботи:

Категорія:

Олександр Вікторович дотримується педагогічної етики, поважає гідність учнів. Пропагує здоровий спосіб життя.

Кожний урок вчителя — це сюжет із життя, гра. І це — не випадково, адже діти потребують гри. Саме тому робить її невід'ємним компонентом уроку. Найулюбленіше заняття дітей — біг. А знання народних ігор допомагають розвивати у дітей кмітливість, наполегливість, спритність, координацію рухів. Саме під час гри у школярів виникають різноманітні позитивні емоції, які сприяють формуванню чисельних рухових навичок і розвитку фізичних якостей. Ось так на уроках фізичного виховання діти граються, вигадують, творять свої казки, і водночас стають сміливішими, спритнішими, дружнішими, добрішими, впевненими у власних силах. Часто організовую спритнішими, дружнішими, доб рішими, впевненими у власних силах.

Кириченко Павло Григорович

Вчитель трудового навчання.

Освіта: середня спеціальна.

Стаж роботи: 2 роки

Категорія: спеціаліст.

Вчитель використовує у своїй роботі методи компетентно орієнтованого підходу до організації навчального процесу, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

/Files/images/Бушнєва.png

Бушнєва Олена Андріївна

Вчитель трудового навчання.

Життєве кредо: "Навіть наймудрішому є чому вчитися".

Педагогічне кредо:" Творити, пробувати, шукати та розвиватися".

Олена Андріївна спрямовує свої зусилля у навчанні на те, щоб виявити здібності та можливості учня та максимально використати їх для розвитку його особистості

Кiлькiсть переглядiв: 549

Коментарi