Кафедра початкових класів

/Files/images/Новый рисунок.png


Сичова Оксана Василівна
Освіта: вища. Стаж роботи: 26 років Категорія: Вища, старший вчитель.

Багато в житті залежить від того, які люди трапляються на твоєму шляху. Учням Оксани Василівни неймовірно пощастило. Красива, енергійна, веселої вдачі жінка у 2014 році зустріла на порозі школи своїх малят – первачків і повела їх незвіданою, цікавою дорогою у Країну Знань.

Так школа стала для дітей справжньою домівкою, а вчителька – другою мамою.

Батьки вдячні вчительці за її добру вдачу, інтелігентність, вимогливість, терплячість та принциповість.

/Files/images/Новый рисунок (2).png


Галінська Тетяна Іванівна Освіта: Вища Стаж роботи: 27 років Категорія: 1 категорія

Тетяна Іванівна стала для дітей другою мамою, бо всіх їх вона любить, доглядає, передає свої знання, вміння, часточку своєї душі вкладає в кожну дитину. В світлому, затишному класі, що потопає в зелені улюблених квітів, завжди тепла, домашня атмосфера, лунають дзвінкі дитячі голоси і веселий сміх.

Використовує в своїй роботі дидактичні ігри, які сприяють розвитку пізнавальної активності учнів. Діти чекають свою вчительку кожного дня, ніби сонячних промінчиків. Адже вона зігріває їх своєю усмішкою, добротою, ласкою.

/Files/images/Новый рисунок (3).png


Іванова Тетяна Петрівна
Освіта: Вища. Стаж роботи: 45 років. Категорія: вища. Вчитель – методист.

Постійно шукати, вимагати, вдосконалювати – таким бачить шлях учительської натхненної праці Тетяна Петрівна. Учить дітей підійматися до вершин пізнання сходинками пошуку та дослідження, оригінальних ідей та висновків, самопізнання та самовдосконалення.

Вчителька вважає, що для неї та її учнів школа – це рідна домівка.

/Files/images/papka_1/Новый рисунок (4).png


Красько Галина Олександрівна Освіта: вища Стаж роботи: 48 років Категорія: вища. Вчитель – методист

На уроках Галини Олександрівни діти не тільки вчаться опановувати знання, а й бути людьми, бути творцями прекрасного. Вона по – справжньому любить, знає і вміє… Любить – школу, дітей , життя; знає – методи, підходи, технології навчання; вміє – розказати, пояснити, навчити. Вона володіє одним із найбільших благ – мудрістю. Красою розуму викликає захоплення, а красою душі змушує поважати. Вона незламна духом, сильна волею, наполеглива, добра, неповторна, чарівна.

/Files/images/Фото0790.jpg

Павленко Оксана Михайлівна Посада: вчитель початкових класів. Освіта: вища Стаж роботи: 24 роки Категорія: 1 категорія

"Технології ніколи не замінять вчителя. Але вчитель, який ефективно застосовує технології для розвитку своїх учнів, замінить того, хто ними не володіє" - таке педагогічне кредо Оксани Михайлівни.

Її педагогічна діяльність спрямована на збереження унікальних можливостей дітей молодшого шкільного віку. Кожен урок Оксани Михайлівни – це цікава подорож з дітьми у світ науки, це і гра, і пізнання нового, і радість творчого пошуку. Вчителька переконана, що кожна дитина – своєрідний світ думок, почуттів, тривог і радощів. Щоб виховати дитину, намагається поринути у її світ, об’єднатися з нею багатством інтересів і захоплень.

У 2017-2018 навчальному році гімназія долучилася до Всеукраїнського освітнього проекту "Інтелект України". Оксана Михайлівна вже другий рік разом зі своїми учнями працює у цьому проекті.

/Files/images/Рипік.png

Рипік Ольга Миколаївна Освіта: вища. Стаж роботи: 33 роки. Категорія: вища. Старший вчитель

На своїх уроках Ольга Миколаївна – ніби диригент маленького оркестру, який помахом чарівної палички творить прекрасну, мудру мелодію, в яку зливаються всі дитячі голоси. І не почуєш в ній жодного фальшу, жодної неправильно взятої ноти. Адже учні довіряють своїй вчительці, ловлять кожне сказане нею слово . На уроках вчительки діти вчаться самостійно робити висновки, мати власні судження, творчо мислити.

Ольга Миколаївна захоплена своєю роботою і робить все, щоб передати своє захоплення вихованцям.

/Files/images/25 Ірина ВіталіївнаNEW.jpg

Козіянчук Ірина Віталіївна Освіта: вища. Стаж роботи: 33 роки. Категорія: вища

Ця людина наділена неабияким терпінням, добротою, почуттям прекрасного, що допомагає її учням легко долати перешкоди до отримання знань. Від вчительки йде якась чудодійна енергія, що активізує дитяче мислення, спонукає до діалогу, а разом з тим – до цілковитого розуміння матеріалу. Ірина Віталіївна – творчий вчитель. Вона у постійному пошуку нових ідей та технологій. Кожен урок кращий за попередній.

/Files/images/Новый рисунок (8).png

Омельчук Ірина Олександрівна Освіта: вища. Стаж роботи: 23 роки Категорія: вища. Старший вчитель

Користуючись сучасними технологіями,Ірина Олександрівна надає можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання навколишнього світу. Школярі навчаються в атмосфері взаємоповаги, любові, добра. Виявляючи та розвиваючи творчий потенціал, створює умови для сама актуалізації особистості, задоволення її духовних потреб.

Для вчительки завжди є актуальним питання, як навчити учнів гнучко мислити, порівнювати, узагальнювати, робити висновки.

Ірина Олександрівна вміє невимушено спілкуватися з учнями, постійно прищеплювати вихованцям інтерес до знань.

/Files/Новый рисунок (9).png

Яценко Тетяна Петрівна Освіта: вища. Стаж роботи: 34 роки Категорія: вища

Тетяна Петрівна любить свою роботу і прагне, щоб її учні із задоволенням ходили до школи і з захопленням пізнавали науку. Жодна дитина не залишається поза увагою наставника, всі зацікавлені, можна сказати, заінтриговані. Десятки рук щохвилини дружно злітають, мов метелики, над партами, учні веселим струмочком пробігають до дошки і знову пробігають до свого робочого місця. Неймовірна талановитість, енергійність, працездатність учителя просто зачаровує!

/Files/images/Новый рисунок (10).png

Кузіна Валентина Янівна Освіта: вища. Стаж роботи: 38 років.Категорія: вища. Вчитель – методист

Любов до дітей – найголовніше, - вважає Валентина Янівна. Для вчительки гімназія – це рідна домівка, де дитина під постійною увагою світлого розуму, теплих привітних очей зростає, розвивається, міцніє, вчиться самостверджуватися. Уроки Валентини Янівни відзначаються педагогічною майстерністю, умінням стимулювати навчальну діяльність учнів.

/Files/images/Черненко.jpg

Черненко Ірина Ігорівна Освіта: вища. Стаж роботи: 14 років. Категорія: 1 категорія

Нелегко було починати працю Ірині Ігорівні поряд зі своїми колишніми вчителями, котрі вже мали за плечима великий досвід роботи, заслужений авторитет серед колег та учнів.

Ірина Ігорівна – молодий спеціаліст, який достатньо володіє методами і прийомами навчання. У своїй роботі вчителька надає перевагу проблемно – пошуковим методам роботи.

/Files/images/Пастухова.png

Пастухова Валентина Антонівна

Посада: вихователь групи продовженого дня

Освіта: вища

Стаж роботи: 45 років

Категорія: вища

Валентина Антонівна в практиці своєї роботи вдало поєднує індивідуальні, групові, колективні форми роботи, домагається активної роботи кожного учня. У групі продовженого дня вчитель створює проблемні ситуації, емоційні кульмінації. Її відрізняє натхнення, уміння захопити учнів цікавими фактами, незвичайним вмінням закріплювати з дітьми навчальний матеріал.

Розпутенко Інна Юріївна

Посада: вихователь групи продовженого дня

Освіта : вища

Стаж роботи : 4 роки

Категорія : спеціаліст

/Files/images/IMG-73372a13029def73621d880a8c232c8a-V.jpg

Плат Ірина Володимирівна

Посада: вчитель початкових класів.

Загальний педагогічний стаж - 9 років. У гімназії працює з 2018-2019 н.р.

Педагогічне кредо:"Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим... Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень - це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним".

/Files/images/IMG-b808cf358980c4bba8f8e97c841fc4d6-V.jpg

Максименко Катерина Олександрівна

Посада: вихователь групи продовженого дня.

Вважає, що навчати та виховувати потрібно так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра.

/Files/images/IMG-f11172fdfad0746373623969737e5f90-V.jpg

Шушаріна Любов Іванівна

Освіта: вища

Стаж роботи: 10 років

У гімназії працює з 2017-2018 н.р.

З 2018-2019 н.р. - асистент вчителя з інклюзивного навчання.

Педагогічне кредо: "Чужих дітей не буває. З вірою в учня, з надією на краще майбутнє - йдемо вперед разом!"

Кiлькiсть переглядiв: 567

Коментарi