Адміністрація Радомишльської гімназії

Сучасна загальноосвітня школа може бути успішною лише тоді, коли на чолі стане згуртована команда професіоналів, що володіє новими технологіями навчання, виховання та менеджменту освіти. Які ідеї будуть пріоритетними в цій команді, такою й буде вся діяльність школи. Це вже аксіома. Успішна діяльність школи завжди залежить від того, хто нею керує. За нового часу особливо важливою стає роль адміністрації - директора та завучів, які повинні вміти не тільки організувати навчально-виховний процес, а й зробити його максимально ефективним економічно.

Адміністрація працює над утвердженням таких тенденцій в управлінні:

- партнерство і демократичний стиль;

- створення в колективі особливої атмосфери, яка сприяє розвитку творчості, педагогічної майстерності вчителів;

- комфортність і гармонія;

- організація роботи педагогічного коллективу за принципами педагогічного співробітництва, створення коллективу однодумців.


Директор гімназії

Сташенко Віра Анатоліївна

/Files/images/Сташенко.png

Молода, талановита, сповнена життєвих сил та енергії жінка.

Вона працює над становленням школи-гімназії, модернізацією начально-виховного процесу в закладі.

Контролює якість навчальних занять, виконання навчальних планів і програм, забезпечує умови для їх засвоєння та розвитку творчих здібностей учнів.

/Files/images/ТАН.jpg

Заступник директора з навчально – виховної роботи

Новіченко Тетяна Анатоліївна

Досвідчена жінка - справжній загартований життям борець і невтомний працелюб. Ніщо так не возвеличує і не дає право відчути себе людиною, в найвищому розумінні цього слова, як праця, в яку віриш і яку любиш. Саме такою для Тетяни Анатоліївни є педагогічна діяльність. Вже 35 років вона щодня чекає зустрічі зі своїми творчими особистостями-учнями. Висока вимогливість поєднується з глибокою компетентністю, щирою підтримкою. Її спокій і мудрість є підтримкою для всіх, з ким вона має справу, а оптимізм і почуття гумору не дають зупинятися на досягнутому. Яскраві риси її педагогічної діяльності – вміння нетрадиційно цікаво проводити проблемні семінари, в ході яких вчити педагогів співпраці в групах, формувати самоосвітню, комунікативну, інформаційну компетентності вчителів.

/Files/images/Новый рисунок (17).png


Заступник директора з науково-методичної роботи

Новицька Галина Миколаївна

Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом. Таке життєве кредо вчителя – методиста Новицької Галини Миколаївни.
Сучасна українська жінка, має високі організаторські здібності, вміло поєднує материнську доброту, хист жінки-берегині, кращих стосунків та традицій в колективі з вимогливістю, принциповістю, діловитістю.

В результаті цілеспрямованої діяльності забезпечує якість своєї праці та результативність роботи закладу, що відстежується через участь колективу в конкурсах "Вчитель року”, "Освіта XXI століття”, в ярмарці педагогічних інновацій, участі учнів школи в олімпіадах з базових навчальних дисциплін та конкурсі-захисті наукових робіт учнів-членів МАН.

За сумлінну працю нагороджена Почесними грамотами міського управління освіти, Почесними грамотами управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, Міністерства Освіти та науки. У 2009 році видала навчально-методичний посібник «Аспекти науково – методичної роботи гімназії». Лауреат обласного конкурсу «Вчитель року – 2004». Неодноразово друкувалася у фахових виданнях та періодичній пресі.

/Files/images/Горбач (2).jpg

Горбач Ольга Леонідівна


Заступник директора з іноземної мови

Ольга Леонідівна – людина надзвичайної сумлінності й працездатності, яка спокійно і не пафосно робить важливу для суспільства справу. Горбач Ольга Леонідівна професійно -компетентна, добросовісна, цілеспрямована, активна та творча, доброзичлива людина,працює на майбутнє, яку хвилює не окрема індивідуальність, а світ людей. ЇЇ спокій та мудрість є підтримкою для всіх, з ким вона має справу, а оптимізм та почуття гумору не дають зупинитися на досягнутому. Вчитель глибоко вірить у сили й можливості дітей, бачить насамперед усе краще, що їм притаманне, підходить до кожної дитини з оптимістичною налаштованістю. Серед дітей і колег авторитетна. Ольга Леонідівна - чутлива до інших людей, гуманна у помислах і відверта у діях , «відкрита» для всіх людина, яка завжди вислухає, допоможе, дасть пораду, але це не знижує актуальності такої її риси як вимогливість. Секретом її успіху є наполегливість у досягненні мети. Працю такого вчителя живить віра в людину.

/Files/Новый рисунок (31).pngЗаступник директора школи з навчально-виховної роботи школи І ступеня

Дейнеко Олена Миколаївна

Педагогічне кредо : "Дитина потребує найбільше любові саме тоді, коли найменше цього заслуговує"

Педагогічний стаж - 24 роки

Старанно опікується інтелектуальним, духовним та фізичним розвитком учнів молодшого шкільного віку, плідно працює над вдосконаленням професійної майстерності вчителів початкових класів. Сприяє налагодженню організації всіх сфер діяльності початкової школи в навчально-виховному процесі.

Вчитель відзначається гуманним ставленням до колег і учнів, чітко спланованою роботою, професіоналізмом. Систематично підвищує свій фаховий рівень, активно займається самоосвітою.

/Files/Новый рисунок (26).png


Заступник директора з виховної роботи

Лісовська Людмила Андріївна

Чудова людина, як жінка, ніжна, поетична, не стороння романтичної мрійливості.

Має гарні здобутки в праці, користується повагою з боку підлеглих, батьків, понад усе любить дітей, які відповідають взаємністю. Як керівник гуманна, добра, сердечна, уважна, піклується про всіх, виручає з біди, допомагає словом і ділом. Щира, відверта, толерантна, хороша господиня. Досвідчена, коректна і тактовна, високого професіоналізму педагогічний працівник. Турботлива мама, прикладом своєї поведінки вчить і виховує тих, хто оточує її.

Педагогічне кредо: бачити в кожному учневі власну дитину.

/Files/images/юля.png

Педагог-організатор

Сучок Юлія Анатоліївна

- Знаю: учителями не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, учитель – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива праця і серце, віддане дітям. Я серцем відчувала, що моє покликання – учити дітей по праведному жити, любити свою землю, плекати в душі добро й людяність. – Так говорить про себе Юлія Анатоліївна.

Юлія Анатоліївна – молодий спеціаліст, яка за покликанням прийшла до школи. Працює на засадах добра, людяності. Витримана, організована. Колеги, батьки та учні поважають вчителя за зовнішню та внутрішню культуру. Сумлінно відноситься до роботи, з любов’ю до дітей.

З задоволенням і посмішкою працює кожен день, не зважаючи на проблеми та прожитий день.

/Files/images/майстренко.jpg


Практичний психолог гімназії

Майстренко Тетяна Василівна

Тетяна Василівна бере участь в організації освітнього процесу, забезпечує всебічний особистісний розвиток дітей. Виявляє причини, що утруднюють становлення особистості дитини. Приділяє увагу груповій роботі з учнями, проводить уроки-тренінги, відеосемінари з важливих проблем психології. Сприяє формуванню психологічної культури гімназистів, учителів, батьків. Консультує працівників гімназії з питань практичного використання психології в організації навчально-виховного процесу.

Кiлькiсть переглядiв: 591

Коментарi